W grudniu 2009 roku miała miejsce zorganizowana przez nas akcja ulotkowa przeciwko udziałowi polskiej armii w bandyckich napadach na suwerenne kraje oraz okupacji ich na rzecz interesów amerykańsko-izraelskich. Akcja planowana na drugi tydzień grudnia opóźniła się i zbiegła z tragicznym wydarzeniem jakim była śmierć pochodzącego ze Stalowej Woli młodego żołnierza, kolejnej ofiary amerykańskich wojen. Do trzech tysięcy mieszkań trafiły ulotki mówiące o udziale Wojska Polskiego w cudzych wojnach. Dodatkowo miasto zostało oklejone dwoma tysiącami naklejek antysyjonistycznych z hasłem „Żadnych wojen za Izrael”.

Jak wiemy, sprzedajna banda zwana „polskim rządem” szykuje do wysłania do Afganistanu kolejnych 600 żołnierzy, którzy mają wesprzeć dodatkowe siły amerykańskie, skierowane tam przez laureata Pokojowej Nagrody Nobla – Baracka  Obame, który mimo szumnych zapowiedzi pokoju, kontynuuje zbrodniczą politykę swojego niesławnego poprzednika. Udział polskiej armii w wojnach, które w żadnym stopniu nie dotyczą naszego kraju traktujemy w kategoriach zbrodni popełnianej na napadanych narodach oraz polskich żołnierzach. Koalicja państw NATO, ze Stanami Zjednoczonymi na czele napada i okupuje kolejne kraje, by instalować tam marionetkowe, podległe Waszyngtonowi rządy oraz czerpać gigantyczne zyski z eksploatacji bogactw tychże krajów. Agresywny sojusz ma na sumieniu setki tysięcy ofiar cywilnych, NATO-wscy dowódcy i ich przełożeni winni są zburzeniu setek irackich i afgańskich miast i miasteczek, zniszczeniu infrastruktury krajów tylko po to by móc odbudowywać ją osiągając maksymalne zyski.

Nasza akcja jest wyrazem sprzeciwu wobec wspierania cudzych wojen zarobkowych. Nie damy nabrać się na medialno-rządową propagandę mówiącą o „przynoszeniu pokoju, stabilizacji i demokracji”. W wytartych sloganach polityków pojawiają się „argumenty sojuszniczych zobowiązań a wojsko i społeczeństwo polskie karmione jest kłamstwami o „walce naszych żołnierzy za Ojczyznę”. Kolejne rządzące kliki uczyniły z naszej armii tanią formacje najemników walczących o cudze interesy. Amerykański, zbrodniczy imperializm potrzebuje wojsk sojuszu do wytworzenia pozorów międzynarodowej misji, nasza armia, podobnie jak armie innych krajów stanowią wyłącznie „listek figowy” amerykańskich agresji. Polska nie osiągnęła żadnych korzyści z udziału w tych napadach, nie spełniono obietnic, którymi karmiono Polaków odnośnie wojen w Irku i Afganistanie. Wojsko nie zostało zmodernizowane, polskie firmy nie dostały obiecanych kontraktów, nawet działająca na wyobraźnie Polaków obiecanka zniesienia wiz do USA była czystym kłamstwem. Wojny te finansowane są przez nas samych, podczas gdy brakuje pieniędzy na cele socjalne, coraz więcej Polaków żyje na granicy ubóstwa, podatnicy finansują rozlew krwi w odległych krajach. Koszt wojny w Afganistanie w 2010 roku ma sięgnąć dwóch miliardów złotych!  „Polski rząd” zdegradował nasz kraj do roli sługusa wypełniającego z zapałem rozkazy z Waszyngtonu, często wykazując nawet nadgorliwość w „czapkowaniu” nowym panom, dla których nie jesteśmy żadnym „strategicznym sojusznikiem”.

Badania opinii Polaków na temat udziału Wojska Polskiego w amerykańskich wojnach pokazują że nie popierają oni działań „polskiego rządu” w tej kwestii, wielu z pytanych ma poważne problemy z uzasadnieniem naszej obecności w okupowanych krajach. Polskie wojsko powinno zostać natychmiast wycofane z Afganistanu i nigdy więcej nie powinno stanowić zasłony dymnej amerykańskich wojen! Zachęcamy wszystkich, którzy nie dali nabrać się na wciskane nam z ekranów telewizorów kłamstwa by w każdej formie sprzeciwiali się wojennej polityce rządu, by w każdy możliwy sposób dawali wyraz swemu niezadowoleniu a przede wszystkim by w kolejnych wyborach nie dawali kłamcom, zdrajcom i zbrodniarzom zielonego światła do dalszych działań na szkodę Polski i jej wizerunku jako agresora.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: